Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Památný okamžik č. 11: gól Lecce

04.07.2010

Minule jsme si připomněli utkání Serie A mezi Juventusem a Bolognou z ročníku 2008/09. Bianconeri tehdy zvítězili 2:1 a Grande Paolo vstřelil oba góly svého týmu...
Památný okamžik č. 11: gól Lecce

Památný okamžik č. 11: gól Lecce

Minule jsme si připomněli utkání Serie A mezi Juventusem a Bolognou z ročníku 2008/09. Bianconeri tehdy zvítězili 2:1 a Grande Paolo vstřelil oba góly svého týmu. Dnešní nominace bude v lecčems podobná. I tentokrát půjde o utkání Serie A z ročníku 2008/09, i tentokrát byl Pavel střelcem obou gólů Staré dámy.

Soupeřem ale bylo Lecce a Pavlovy góly tentokrát stačily pouze na remízu 2:2, když tři body sebral Juventusu Castillo trefou v poslední minutě základní hrací doby.

Do nominace dáváme gól, kterým Grande Paolo srovnal skóre na 1:1. Po spolupráci s Iaquintou a Amaurim se střelou z hranice velkého vápna nádherně trefil k tyči Benussiho branky.


V následujícím videu si můžete připomenout nejdůležitější okamžiky zápasu.

Posílejte nám tipy na další památné okamžiky Grande Paola (více informací). V anketě v pravé části stránek zatím můžete hlasovat pro některý z trojice momentů nominovaných ve třetím kole. Více informací naleznete zde.