Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Grande Paolo se účastnil benefice Marka Jankulovského

08.06.2013

Na rozlučku s Markem Jankulovským přišlo na ostravské Bazaly 19 600 diváků. Proti sobě nastoupil tým Česka z bronzového Eura 2004 proti výběr Jankulovského spoluhráčů pod hlavičkou Itálie.

Na hřišti byly kromě Marka Jankulovského k vidění hvězdy jako Petr Čech, Tomáš Rosický, Tomáš Hübschman, Tomáš Sivok, Karel Poborský, ale i Jankulovského bývalí spoluhráči z AC Milán Gennaro Gattuso, Giuseppe Favalli nebo Luca Antonini. A samozřejmě bývalý kapitán české reprezentace Pavel Nedvěd.

"Myslím, že taková akce u nás ještě nebyla, aby bylo na hřišti tolik kvalitních fotbalistů. Díky patří hlavně klukům z Itálie. Je vidět, jaký respekt si tam Marek vybudoval. Z takové benefice musel mít velkou radost," řekl k utkání Grande Paolo.

Benefiční zápas se v Ostravě hrál na 2x35 minut. Výtěžek exhibice je určen na mládež Baníku a charitativní účely.

Tým Marka Jankulovského - ČR Euro 2004 4:4 (2:2)

Branky: 2. a 37. Kuka, 35. Samec, 45. Poštulka - 27. a 33. Baroš, 49. Jankulovski, 60. Nedvěd.

Sestavy:

Tým Marka Jankulovského: Baránek - Látal, Kováč, Favalli, Antonini - Lukeš, Gattuso, Slončík, Jankulovski - Kuka, Svěrkoš - střídali Samec, Poštulka, Sivok. Trenér: Lička.

Euro 2004: Čech - Grygera, Bolf, Galásek, Ujfaluši - Poborský, Nedvěd, Rosický, Šmicer - Baroš, Koller - střídali Lokvenc, Plašil, Týce, Hübschman, Heinz, od 40. Jankulovski. Trenér: Brückner.