Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Na trať půlmaratonu Pavel vyrazil s osobním trenérem adidas miCoach

02.04.2010

adidas již tradičně pokračuje v úspěšné spolupráci a v letošní sezóně se stal hrdým partnerem závodu Hervis 1/2Maraton Praha...
Na trať půlmaratonu Pavel vyrazil s osobním trenérem adidas miCoach

Na trať půlmaratonu Pavel vyrazil s osobním trenérem adidas miCoach

dara_pavel_125adidas již tradičně pokračuje v úspěšné spolupráci a v letošní sezóně se stal hrdým partnerem závodu Hervis 1/2Maraton Praha, který je součástí jednoho z nejdůležitějších běžeckých seriálů v zemi - Pražského mezinárodního maratónu (Prague International Marathon).

Celé pole závodníků ve třech pruzích se postaví na start, aby změřilo své síly v konkurenci těch nejlepších. Všichni registrovaní závodníci a závodnice mohli opět využít speciální slevy na běžecké kolekce v pražské prodejně adidas Concept Store v Pasáži Černá růže (Na Příkopě 12, Praha) či brněnském adidas Concept Store (Masarykova 19/21). Mimo slevy 30% zde na ně čekal také profesionálně vyškolený personál, který jim poradil nejen při výběru správné běžecké obuvi či textilu, ale také zasvěceně pohovořil o možnostech a výhodách novinky v podobě osobního trenéra adidas miCoach. Pro prvních 600 nakupujících běžecké kolekce v hodnotě nad 1.500 Kč po uplatnění slevy navíc adidas připravil dárek v podobě funkční běžecké čepice.

Mezi závodníky, kteří oblékli tři pruhy a postavili se na start trati dlouhé 21.097 metrů, byla i jedna z hvězd značky adidas - 91násobný reprezentační hráč, několikanásobný držitel titulů Zlatý míč v České republice a nejlepší evropský fotbalista roku 2003 Pavel Nedvěd. „Je to pro mne velká výzva. Běhám skoro pořád, baví mě to a teď se alespoň moje snaha zúročí,“ uvedl Nedvěd, který se na svůj premiérový běh připravoval za pomoci osobního trenéra adidas miCoach.

Osobního trenéra miCoach měla jako jedna z prvních možnost vyzkoušet také velká sportovní nadšenkyně a tvář adidas, zpěvačka Dara Rolins. „Je opravdu hodně znát na vašem výkonu nebo fyzičce, když vám při běhu někdo radí, co udělat správně. Je to stejné, jako když si ve fitness centru najmete trenéra, vyplatí se to! Jenže miCoach má oproti živému trenérovi další nespornou výhodu, nejen že má na vás čas kdykoliv, ale po skončení běhu ho jednoduše sbalíte a strčíte do kapsy.“ vyjádřila s úsměvem zpěvačka svou spokojenost s osobním trenérem.

TECHNOLOGIE

Vlajkovým produktem letošní běžecké kolekce značky se třemi pruhy je osobní trenér adidas miCoach. Možný je výběr ze dvou variant, a to miCoach Pacer a miCoach ZONE. Osobní trenér miCoach PACER vybavený monitorem tepové frekvence a krokovým čidlem váží necelých 23 gramů a díky zvukovým tréninkovým pokynům, pomocí nichž komunikuje  v reálném čase, bude tím nejlepším trenérem v běžecké přípravě, ať již pro začínající běžce nebo i pravidelné běžecké nadšence. miCoach Pacer nejen že přesně měří tepovou frekvenci, rychlost, vzdálenost a krokovou frekvenci při běhu, ale také je kompatibilní s libovolným MP3 přehrávačem na světě. Upevněte miCoach PACER na sportovní oděv pomocí stylového klipsu nebo klipsu držáku MP3 na zadní straně, nasaďte sluchátka a užijte si pocit radosti z pohybu. Nemusíte se starat o to, zda trénujete správně, miCoach PACER vám řekne, kdy zpomalit či zrychlit. Chcete se podívat, jestli se váš běh zlepšuje, děláte pokroky a jste stále výkonnější nebo jen uložit výsledky tréninku pro budoucí srovnávání? Navštivte stránky www.micoach.com, synchronizujte s ní tréninkové výsledky a porovnávejte své časy. Progres závisí už jen na vás samotných. Druhá, jednodušší varianta osobního trenéra - adidas miCoach ZONE v podobě náramku váží pouhých 15 gramů, díky čemuž se stane téměř neviditelným partnerem vašeho běhání. Nejmenší osobní trenér dokáže zobrazit barevně odlišená pásma tepové frekvence v reálném čase a zajistí tak běžci okamžitou zpětnou vazbu. Mimo to zobrazuje tepovou frekvenci, spálené kalorie a uběhnutý čas. Pro ty sportovce, kteří se soustředí primárně na zlepšení fyzické kondice a ne na výsledky, představuje miCoach ZONE ideálního společníka.

TRADICE

adidas má dlouhou tradici v produkci běžeckých bot. V roce 1920 Adi Dassler vyrobil svůj první pár bot určený speciálně na běhání s celokoženou podrážkou a krátkými, ručně vyrobenými bodci pro běh. Jeho nezkrotná vášeň pro sport a jeho ambice vybavovat sportovce tím nejlepším vybavením podnítily potřebu neustále zvyšovat úroveň výrobků. Od té doby adidas následuje principy svého zakladatele a vyrábí boty, které splňují neustále se měnící potřeby běžců svými vysoce inovátorskými produkty za použití moderních textilií a revolučních tlumících systémů.dara_pavel


Foto: Peťa Ficová