Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

O víkendu se koná Memoriál Josefa Žaloudka

08.01.2010

Již šestý ročník memoriálu Josefa Žaloudka bude tuto sobotu hostit Městská hala na Slovanech. Jeden z nejprestižnějších žákovských turnajů...
O víkendu se koná Memoriál Josefa Žaloudka

O víkendu se koná Memoriál Josefa Žaloudka

Již šestý ročník memoriálu Josefa Žaloudka bude tuto sobotu hostit Městská hala na Slovanech. Jeden z nejprestižnějších žákovských turnajů v Čechách, který se bude konat pod patronací starosty UMO Plzeň 2 pana Ing. Lumíra Aschenbrennera a ve spolupráci s Nadací sportující mládeže, do západočeské metropole opět nalákal fotbalové naděje nejslavnějších českých klubů.

Fanoušci se tak mohou těšit na fotbalové dovednosti juniorů Sparty, Slávie, Bohemians 1905, Teplic, Českých Budějovic, Příbrami, Mostu a samozřejmě také domácích viktoriánů.

Celý turnaj odstartuje již v osm hodin ráno prestižní duel domácích Plzeňanů proti pražské Slávii, další utkání budou poté následovat v rychlém sledu. Každé utkání trvá 14 minut, na hřišti se potkají pětičlenné týmy včetně gólmanů (systém 4 + 1). Hrací systém každý s každým slibuje množství kvalitních fotbalových bitev, které zakončí kolem šestnácté hodiny odpolední duel domácí Viktorie s Příbramí.

O třetí vítězství v řadě budou usilovat mladé naděje Příbrami, ale zástupci západočeské metropole by rádi po letech půstu opět vrátili pohár na domácí půdu. Odbornou komisí bude rovněž oceněn nejlepší střelec a nejlepší brankář. Cenou pro nejlepšího hráče turnaje bude dres fotbalisty Pavla Nedvěda.

Nenechte si ujít souboj budoucích hvězd prvoligových trávníků. Nejlepší žákovský fotbal bude k vidění tuto sobotu v Městské hale na Slovanech. Vstup pro všechny návštěvníky akce je ZDARMA.

Zdroj: www.fcviktoria.cz