Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Památné okamžiky VI.: Gól Perugii

13.02.2010

Parádní trefou do sítě Perugie uzavřeme druhý trojlístek památných okamžiků fotbalové kariéry Grande Paola. V roce 2003 Pavel získal Zlatý míč pro nejlepšího hráče Evropy..
Památné okamžiky VI.: Gól Perugii

Památné okamžiky VI.: Gól Perugii

22910.jpgParádní trefou do sítě Perugie uzavřeme druhý trojlístek památných okamžiků fotbalové kariéry Grande Paola. V roce 2003 Pavel získal Zlatý míč pro nejlepšího hráče Evropy. A ve velkém stylu vstoupil i do roku 2004.

První zápas v novém roce, na stadiónu Delle Alpi se tísní víc než čtyřicet tisíc natěšených fanoušků. Kromě ligového zápasu chtějí po letech znovu vidět Zlatý míč. Před výkopem duelu ředitel týdeníku France Football Gerard Ernau českému fotbalistovi za aplausu davů znovu symbolicky předává prestižní trofej.

Bíločerná jednáctka ale zůstává v hlavní roli i v samotném duelu s Perugií. Nedvěda je plné hřiště a ve 29. minutě padá z jeho kopačky vítězný gól. Dámy a pánové, takhle pálí Grande Paolo, držitel Zlatého míče...


Posílejte nám tipy na další památné okamžiky Grande Paola (
více informací). V anketě v pravé části stránek zatím můžete hlasovat pro některý z první trojice momentů. Více informací naleznete zde.