Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Památné okamžiky VII.: gól Barceloně

13.03.2010

Dnes načneme další trojici památných okamžiků kariéry Grande Paola. Tentokrát se musíme vrátit do roku 2003, konkrétně do odvetného zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů...
Památné okamžiky VII.: gól Barceloně

Památné okamžiky VII.: gól Barceloně

Dnes načneme další trojici památných okamžiků kariéry Grande Paola. Tentokrát se musíme vrátit do roku 2003, konkrétně do odvetného zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů mezi dvěma světovými velkokluby: Barcelonou a Juventusem.

Barcelona si z Turína přivezla do odvety nadějný výsledek 1:1 a k postupu jí tedy stačilo neprohrát nebo remizovat 0:0. Čáru přes rozpočet ale katalánskému klubu udělal Pavel Nedvěd. V 53. minutě po spolupráci s Edgarem Davidsem otevřel skóre, když mu ve střele nedokázala zabránit ani čtveřice hráčů Barcy, která se kolem něj rojila ze všech stran.

Barcelona sice v 66. minutě dokázala srovnat Xavi Hernandezem, ale Starou dámu nakonec poslal do dalšího kola Zalayeta trefou v prodloužení.

Posílejte nám tipy na další památné okamžiky Grande Paola (více informací). V anketě v pravé části stránek zatím můžete hlasovat pro některý z trojice momentů nominovaných ve druhém kole. Více informací naleznete zde.