domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Památný okamžik č. 12: gól AS Řím

14.07.2010

I u gólového okamžiku s pořadovým číslem 12 zůstaneme v sezoně 2008/09 a v Serii A. Duely Juventusu s AS Řím patří k těm nejsledovanějším a utkání tradičních soupeřů...

I u gólového okamžiku s pořadovým číslem 12 zůstaneme v sezoně 2008/09 a v Serii A. Duely Juventusu s AS Řím patří k  těm nejsledovanějším a utkání tradičních soupeřů proto bylo šlágrem 29. kola.

Pavel se tentokrát na trávníku neobjevil v základní jedenáctce, do sestavy se totiž vracel po zranění z utkání Ligy mistrů proti Chelsea. Na hřiště přišel až v 70. minutě, když nahradil Tiaga. Stačily mu ale pouhé čtyři minuty, aby rozvlnil síť soupeře a definitivně utnul naděje Římanů na jakýkoliv bodový zisk. Výstavní ranou z voleje totiž uzavřel skóre a konečných 4:1.

Gólový okamžik si můžete připomenout v následujícím videu:

Posílejte nám tipy na další památné okamžiky Grande Paola (více informací). V anketě v pravé části stránek zatím můžete hlasovat pro některý z trojice momentů nominovaných ve třetím kole. Více informací naleznete zde.