Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Památný okamžik č. 14: gól AC Martina

24.08.2010

Dnešní nabídka je možná trochu netradiční - gólový okamžik pochází z utkání Italského poháru mezi Juventusem a AC Martina ze sezony 2006/07...
Památný okamžik č. 14: gól AC Martina

Památný okamžik č. 14: gól AC Martina

Dnešní nabídka je možná trochu netradiční - gólový okamžik pochází z utkání Italského poháru mezi Juventusem a AC Martina ze sezony 2006/07.

Bianconeri tehdy kvůli přeřazení do Serie B začínali v domácím poháru nezvykle brzy a duel s AC Martina pro ně byl prvním ostrým soutěžním utkáním v sezoně.

Grande Paolo již v tomto utkání ukázal, že bude jedním z hlavních tahounů Juve při cestě zpět do Serie A. Pohárové vítězství v poměru 3:0 bylo plně v jeho režii. Spolu s Božinovem připravil první gól pro Marchionniho, v závěru pak sám uzavřel skóre, když předvedl skvostnou ukázku fotbalové chytrosti a umění a nechytatelnou střelou ze 30 metrů nedal soupeřovu brankáři žádnou šanci.

Gólový okamžik si můžete připomenout v následujícím videu:Posílejte nám tipy na další památné okamžiky Grande Paola (více informací). V anketě v pravé části stránek zatím můžete hlasovat pro některý z trojice momentů nominovaných v předcházejícím kole. Více informací naleznete zde.