Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Pavel: Pražský půlmaraton jsem si užil

27.03.2010

Časomíra ukazovala 1:49:44, když cílem Hervis Půlmaratonu Praha probíhal Grande Paolo. "Lidi byli fantastičtí. Moc jsem si to užil," hodnotil Méďa svoji účast na půlmaratonu bezprostředně...
Pavel: Pražský půlmaraton jsem si užil

Pavel: Pražský půlmaraton jsem si užil

Časomíra ukazovala 1:49:44, když cílem Hervis Půlmaratonu Praha probíhal Grande Paolo. "Lidi byli fantastičtí. Moc jsem si to užil," hodnotil Méďa svoji účast na půlmaratonu bezprostředně po závodu.

"Já jsem přece nevyhrál," reagoval Pavel v cíli na klubko novinářů, kteří jej obklopili. A právě těm nejlepším vzápětí vysekl poklonu: "Je to něco neskutečného, běžet kolem hodiny, to je na klobouk dolů. Je to jejich disciplína jsou v tom nejlepší na světě," hodnotil uznale výkony nejrychlejších běžců.

Spokojený byl Méďa i se svým časem, s desetiminutovou rezervou totiž dokázal splnit cíl, který si před závodem předsevzal: dostat se pod dvě hodiny. "Jsem velmi spokojený, i když ten čas není nijak světový. Napoprvé je to dobré, v tom počasí a na tvrdém asfaltu a kostkách... Chtěl jsem běžet určitě pod dvě hodiny. Toho povrchu jsme se trochu báli, jako fotbalisté nejsme na něco takového zvyklí, ale nakonec to nebylo tak strašné," pokračoval Grande Paolo

Již 9. května se v Praze poběží na maratonské trati. Padnout proto musela i otázka, zda se se Grande Paolo objeví na startu. "Je to velká výzva. Když se stihnu připravit, tak bych rád přijel," slíbil Pavel.