Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Se Šmicrem se loučil zaplněný Eden

11.05.2010

Na patnáct tisíc fanoušků dorazilo do Edenu na rozlučku Vladimíra Šmicera. V derby bývalých hráčů Slavie a Sparty padlo celkem dvanáct gólů, utkání skončilo nerozhodně 6:6...
Se Šmicrem se loučil zaplněný Eden

Se Šmicrem se loučil zaplněný Eden 

pn_001Na patnáct tisíc fanoušků dorazilo do Edenu na rozlučku Vladimíra Šmicera. V derby bývalých hráčů Slavie a Sparty padlo celkem dvanáct gólů, utkání skončilo nerozhodně 6:6 a diváci, kteří se postarali o vynikající atmosféru, se skvěle bavili. Poslední gól vstřelil symbolicky Šmicrův syn Jiří.

Krásné góly, technické parádičky, přihrávky na jeden dotek. To vše bylo dnes k vidění. Ještě před začátkem utkání stadion potleskem vestoje přivítal oba české držitele Zlatého míče - Josefa Masopusta a Pavla Nedvěda a samozřejmě také hlavní postavu dnešního představení Vladimíra Šmicera.

Pavel si na sparťanský dres navlékl kapitánskou pásku a pozdravil zaplněné ochozy: "Jsem tady moc rád a chtěl bych poděkovat všem fanouškům, že přišli," řekl Grande Paolo, který poté se všemi zúčastněnými dokazoval, že ze svého umění nic nezapomněli a dali vzpomenout na "zlatá" léta českého fotbalu.

"Vláďa si tohle zasloužil, za celou svou kariéru. My jsme ji s ním prožili od začátku do konce, proto je dobré, že jsme to s ním mohli i zakončit," uvedl Pavel.

Záznam z utkání můžete vidět na stránkách www.tvcom.cz.

Slavia - Sparta 6:6

Branky: 28. a 54. z pen. V. Šmicer, 1. Ulich, 17. Berger, 67. Kuka, 74. J. Šmicer - 49. a 66. I. Hašek, 9. Nedvěd, 11. Baranek, 44. Siegl, 70. Lokvenc.

Sestava Slavie: Černý, Vaniak - Ašanin, Kozel, Suchopárek, Šmejkal, Kubík, P. Novotný, K. Rada, Ulich, Bejbl, Berger, Krištofík, Kuka, Vágner, V. Šmicer, J. Šmicer. Trenér: František Cipro.

Sestava Sparty: Kouba - Horňák, Němeček, J. Novotný, Vrabec, Z. Svoboda - Poborský, I. Hašek, Nedvěd, Baranek, Mistr, Frýdek - Siegl, Lokvenc. Trenér: Dušan Uhrin st.