Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Setkání legend 2015

16.05.2015

V pondělí 25. 5. se uskuteční Setkání legend 2015 - první oficiální mezinárodní utkání Česká republika a Německo hráčů nad 35 let. Zápas by měl být připomínkou finále ME 1996 v Anglii, na kterém Česká republika vybojovala stříbrné medaile.

Od té doby se tyto týmy nepotkaly, na další měření sil si hráči i fanoušci museli počkat devatenáct let. Nyní se ale fotbaloví příznivci dočkají skutečných legend fotbalového světa. Nudit se jistě nebudou ani díky doprovodné show, která se ujme moderátor Leoš Mareš.

 

 

Díky dohodě s Lotharem Mattheusem, bývalým vynikajícím světovým hráčem, německým reprezentantem a současným prezidentem německého týmu „Deutsche Fussball Legenden“, se zápas uskuteční 25. 5. 2015 v Praze na stadionu v Edenu.

Německý tým bude složený z bývalých mistrů světa roku 1990 v Itálii a mistrů Evropy z roku 1996 v Anglii. Německý tým má za sebou řadu úspěšných událostí a jsou neustále otevřeni novým výzvám. V minulosti absolvovali již mnoho mezistátních utkání a sportovních akcí, které jsou vždy přenášeny živým televizním přenosem a prezentují se obrovskou diváckou kulisou.

Czech Team 96 je složen z bývalých fotbalových reprezentantů, účastníků a finalistů Mistrovství Evropy 1996 v Anglii. Účast Josefa Masopusta spolu s Pavlem Nedvědem a Lotharem Matthäusem, kteří by měli utkání zahájit čestným výkopem, je neopakovatelné a jedinečné setkání generací a legend, držitelů ocenění zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

Předpokládané sestavy

Czech Team 96:

Petr Kouba - Radoslav Látal, Jan Suchopárek, Miroslav Kadlec, Michal Horňák - Josef Němec, Patrik Bergr, Pavel Nedvěd, Karel Poborský - Pavel Kuka, Jan Koller


Deutsche Fussball Legenden:

Jens Lehmann - Andreas Brehme, Thomas Berthold, Thomas Helmer, Markus Babbel - Thomas Häβler, Lothar Matthäus, Stefan Effenberg, Mario Basler - Ulf Kirsten, Fredi Bobic