Oficiální stránky Pavla Nedvěda

domovská stránkapřidat k oblíbeným

Novinky

Výtěžek exhibice půjde na pomoc Haiti

24.01.2010

Čtyři desítky fotbalových hvězd se v pondělí sejdou v Lisabonu, aby zde sehrály exhibiční utkání konané pod záštitou Rozvojového programu OSN (UNDP)...
Výtěžek exhibice půjde na pomoc Haiti

Výtěžek exhibice půjde na pomoc Haiti

Čtyři desítky fotbalových hvězd se v pondělí sejdou v Lisabonu, aby zde sehrály exhibiční utkání konané pod záštitou Rozvojového programu OSN (UNDP).

Výtěžek z charitativního duelu je každoročně věnován na projekty proti chudobě. Vzhledem k přírodní katastrofě, která postihla Haiti, se pořadatelé a hráči rozhodli, že celý výtěžek tentokrát půjde na pomoc tomuto ostrovnímu státu.

Na hřišti se v týmu legend světového fotbalu kromě Grande Paola objeví např. Edgar Davids, Patrick Kluivert, Phillip Cocu, Luis Figo, Kaká, Michael Laudrup, Zinedine Zidane nebo Fabien Barthez. V all-star týmu současných i bývalých hráčů Benfiky Lisabon zase nebude chybět Pavlův kamarád a bývalý spoluhráč z reprezentace i Lazia Řím,  Karel Poborský.

"Moc se na zápas těším, protože uvidím spoustu bývalých hráčů a kamarádů, jako například Karla Poborského. Hlavně si ale myslím, že to děláme pro dobrou věc, takže nás to bude těšit dvojnásob," uvedl Pavel.

Přímý přenos zápasu "Match Against Poverty" můžete sledovat na stanici NOVA Sport v pondělí 25. 1. 2010 od 20.40 hodin.